UŽÍVEJTE SI POHODLÍ NEJRYCHLEJŠÍHO ZPŮSOBU DOMÁCÍHO DOBÍJENÍ

Dobíjecí stanice nabízí jedno či třífázové připojení umožňující dobíjení až o výkonu 22 kW – to je více než 6x rychleji oproti nabíjení prostřednictvím běžné domácí zásuvky. Pohodlně tak lze Váš vůz dobít na 100 km jízdy za méně než hodinu aniž byste potřebovali veřejné rychlodobíjecí stanice. Dobíjecí stanice může být vybavena zabudovaným dobíjecím kabelem umožňující pohodlné každodenní dobíjení.

ŠETŘETE PENÍZE A CHRAŇTE SVÉ ODBĚRNÉ MÍSTO

Pokročilé funkce řízení dělají dobíjecí stanici skutečně inteligentním zařízením, které Vám umožní šetřit finanční prostředky a snížit možné investice potřebné k navýšení příkonu (jističe) u Vás doma nebo ve Vaší společnosti. Dobíjecí stanice také eliminuje riziko přetížení jističe. Dobíjení můžete nastavit dle Vašich potřeb s ohledem na aktuální sazby Vašeho dodavatele elektrické energie, např. nastavit dobíjení pouze v nízkém tarifu. 

INSTALUJTE DOBÍJECÍ STANICI KDEKOLI JI POTŘEBUJETE

Vysoký stupeň IP ochrany umožňuje instalaci dobíjecí stanice jak v garáži, tak i ve venkovním prostředí, např. na parkovišti. Dobíjecí stanice splňuje nejvyšší standardy a normy pro dobíjecí stanice.

OVLÁDEJTE SVOU DOBÍJECÍ STANICI DOTYKEM PRSTU

Intuitivní a uživatelsky přátelské rozhraní umožňuje jednoduché a rychlé nastavení dobíjecího módu bezprostředně po zapojení dobíjecího kabelu do vašeho vozidla. Využijte rychlého okamžitého dobíjení nebo si jednoduše dobíjení naprogramujte dle Vašich požadavků a potřeb. Okamžité dobíjení začne dobíjet maximálním výkonem ihned po připojení kabelu. Programovatelné dobíjení dobíjí dle Vámi nastavených instrukcí, které lze nastavit skrze webové rozhraní dobíjecí stanice.

SLEDUJTE A UPRAVUJTE NASTAVENÍ DOBÍJECÍ STANICE – KDYKOLI, ODKUDKOLI

Webové rozhraní umožňuje uživateli plnou kontrolu nad dobíjením a nastavením dobíjecí stanice, ať jste kdekoli. Připojte Vaší dobíjecí stanici k internetu prostřednictvím datového kabelu nebo Wi-Fi a přistupujte k detailním informacím o dobíjení, generujte přehledy dobité elektřiny, nastavujte dobíjecí výkon a další parametry. Dobíjecí stanice je dostupná z jakéhokoli zařízení s připojením k internetu.

Nastavení připojení je velmi jednoduché a veškerá data jsou přenášeny real-time.

 

ZDE ZAČNĚTE

Doručíme vám vaši novou dobíjecí stanici a instalujeme ji u vás do několika dní! Naši odborníci prověří připravenost místa na instalaci dobíjecí stanici a případně provedou nutné přípravné práce. Můžete tak začít plně využívat vaší nové dobíjecí stanice bezprostředně po připojení a aktivaci. Údržba po dobu záruky je zajišťována od smart4smart.
Můžete si objednat dobíjecí stanici bez dodatečných instalačních služeb. To znamená, že zajištění kontroly místa instalace a samotné instalace bude ve vašich rukou. Připojení kabelu, stanice, řešení případných technických omezení připojení, apod. musí splňovat zákonné požadavky a normy. Smart4smart zajistí údržbu a servis dobíjecí stanice, ale nebude odpovědná za případné problémy způsobené nesprávnou instalací.