Více o instalaci

Instalace dobíjecí stanice

Instalaci dobíjecí stanice provede u Vás náš odborný pracovník v průběhu jedné návštěvy. V případě potřeby větších úprav v místě instalace (např. přivedení kabelu na místo instalace, zajištění vyššího příkonu u dodavatele elektrické energie, nové jištění apod.) Vám bude navrženo nejvhodnější řešení včetně předpokládaných nákladů.
Proškolený technický specialista navštíví Vámi určené místo instalace a zjistí podmínky pro bezpečnou instalaci dobíjecí stanice v souladu s potřebnými normami a legislativními požadavky.
V případě potřeby větších stavebních/elektrotechnických úprav v místě instalace Vám bude navrženo nejvhodnější řešení v souladu s legislativními požadavky a předepsanými normami. Na toto řešení Vám bude s předstihem předložena cenová nabídka pro Vaše posouzení.
Náš pracovník provede instalaci dobíjecí stanice na Vámi určené místo včetně připojení k datovým přenosům a provedení základních elektroinstalačních prací. Po dokončení instalace je dobíjecí stanice připojena k elektrické energii a připravena k prvnímu spuštění a konfiguraci. Budete mít jistotu, že Vaše stanice je připojena správně a dle platných legislativních požadavků a norem.
Po základní konfiguraci dobíjecí stanice dle Vašich potřeb a požadavků Vám technik představí správné a bezpečné ovládání, možnosti nastavení dobíjecí stanice a její řízení přes uživatelské rozhraní. Společně s Vámi bude provedeno první testovací dobíjení pro ověření funkčnosti.
Na závěr Vám budou zodpovězeny případné dotazy k ovládání dobíjecí stanice a předána revizní zpráva. Samozřejmostí jsou pravidelné softwarové aktualizace dobíjecí stanice, její záruční i pozáruční servis. Můžete se plně spolehnout na naši profesionální podporu v případě, že byste s dobíjecí stanicí měli jakékoli komplikace.

Konfigurátor

Všechny námi dodávané dobíjecí stanice obsahují následující výbavu a funkcionality:
Řízení výkonu – nastavte si maximální dobíjecí výkon dle Vašeho současného jističi nebo naprogramujte dobíjení dle vašeho tarifu.
Zabudovaná čtečka RFID – umožňuje možnost identifikace uživatele a zahájení dobíjení po přiložení čipu RFID (RFID čip je běžně dodávaný například k otevírání vchodových dveří apod.) v případě, že je tato identifikace požadována, tzn. je tato volba aktivní v nastavení stanice. Pokud tato volba není aktivována v nastavení stanice, zahájíte dobíjení pouze správným připojením kabelu do stanice a vozidla.
Webové uživatelské rozhraní – funkce Vaši dobíjecí stanice si nastavíte prostřednictvím webového rozhraní např. na vašem pc, tabletu nebo chytrém telefonu. Můžete také sledovat reporty a statistiky o dobíjení. Veškerý nutný software je součástí stanice.
Dotykové ovládání – dotykem prstu ikony na dobíjecí stanici spusťte okamžité dobíjení nebo dobíjení naprogramované dle Vámi zadaných požadavků.
Připojení k sítí – dobíjecí stanice jsou osazeny komunikačním ethernet datovým portem, 3G modulem nebo Wi-Fi pro připojení stanice k internetu.
Ochrana – kovová konzole pro zavěšení dobíjecí stanice a její zabezpečení proti krádeži.
Dobíjecí stanice je vybavena bezpečnostním zámkem zamezující neoprávněný přístup k servisní části.
Balení obsahuje základní balíček instalačního materiálu (hmoždinky, šrouby) umožňující instalaci dobíjecí stanice. Doporučujeme bezpečnou instalaci naším proškoleným technikem.

Vyberte si dobíjecí stanici přesně vyhovující Vašim potřebám. Vybírat můžete z několika variant, např. dobíjecí stanice se zabudovaným kabelem nebo se zásuvkou, různé barevné provedení apod. Pokud si ani tak nevyberete z nabízených variant, neváhejte nás kontaktovat. Jsme připraveni udělat maximum pro Vaší spokojenost.

Dobíjecí stanice lze nastavit pro dobíjení kteréhokoli elektromobilu. S nastavením Vám pomůže náš proškolený personál. Pokud zvažujete instalaci více dobíjecích stanic, rádi Vám pomůžeme s výběrem nejoptimálnějšího řešení. Stejně tak jsme připraveni zodpovědět Vaše dotazy na uvedených kontaktech.

Zavolejte nám:
+420 212 247 954
Napište nám:
poptavka@smart4smart.cz

1 Vyberte značku a model vozidla, které si přejete dobíjet

Značka: Model: Rok výroby:

2 Dobíjecí výkon

3 Typ dobíjecí stanice

4 Design

5 Instalace

6 Přehled konfigurace a objednávky