SNADNO SI VYBERTE MEZI RŮZNÝMI ZPŮSOBY DOBÍJENÍ

Vyberte si nejlepší řešení Vašeho dobíjení. Zvolte si dle požadovaného dobíjecího výkonu a možností místa instalace. Pomůžeme Vám s výběrem nejvhodnějšího řešení mezi jedno a třífázovými dobíjecími stanicemi, které umožňují dobíjet o výkonech od 3,7 kW až po 22 kW. Pro výběr nejlepší volby zkontrolujte maximální dobíjecí výkon palubní nabíječky Vašeho elektromobilu.

Zjednodušte si denní dobíjení volbou dobíjecí stanice se zabudovaným dobíjecím kabelem. Pokud víte, jaká vozidla se ze stanice budou nabíjet, je toto řešení tou nejpohodlnější možností pro každodenní dobíjení. Samozřejmostí je zvolení správného typu standardu koncovky dle typu elektromobilu.

Pokud hledáte univerzální řešení, zejména pokud na stanici bude dobíjet více uživatelů různých modelů elektromobilů, je ideální volbou dobíjecí stanice se zásuvkou Mennekes. K dobíjení elektromobilu pak je používán vlastní kabel ke každému elektromobilu.

 

VYLEPŠETE VAŠI GARÁŽ STYLOVOU DOBÍJECÍ STANICÍ

Nemusíte dělat kompromisy. Všechny námi dodávané dobíjecí stanice jsou vyrobeny z materiálů nejvyšší kvality. Pokud si nevyberete barevné provedení ze základních variant, neváhejte nás kontaktovat s Vaším speciálním požadavkem na barvu či design.

NEJTENČÍ DOBÍJECÍ STANICE

S 90 milimetry jsou naše dobíjecí stanice ty nejtenčí na trhu a určitě nebudou zabírat místo ve Vaší garáži. Všechno potřebné vybavení je umístěno ve stanici. Zabudovaný kabel může být elegantně zavěšen na inovativně řešeném držáku kabelu a být tak vždy připraven k rychlému a pohodlnému použití.

ZVOLTE SI ÚROVEŇ KONTROLY, KTEROU NAD DOBÍJENÍM CHCETE MÍT

Využijte možnost optimalizace Vašeho dobíjení i jeho řízení. Vybírat můžete mezi pokročilými možnostmi řízení, kterými lze nastavit např. dobíjecí výkon stanice nebo celé skupiny stanic, nebo si zvolte základní systém řízení dobíjení, který je plně dostačující pro naprostou většinu uživatelů elektromobilů.

VYBÍREJTE Z MNOHA DODATEČNÝCH MOŽNOSTÍ UMOŽŇUJÍCÍ ŘÍZENÍ VAŠÍ DOBÍJECÍ STANICE.

Pro pokrytí Vašich potřeb Vám nabízíme další volitelné vybavení (např. bezpečnostní prvky jištění, dobíjecí kabely a další doplňky).

V případě veřejného provozování dobíjecí stanice jsou k dispozici speciální doplňky jako identifikační a platební moduly nebo identifikační karty zabraňující neoprávněné nabíjení.

SEZNAMTE SE S DALŠÍMI JEDINEČNÝMI PRODUKTY PRO VEŘEJNÉ A FLOTILOVÉ DOBÍJENÍ

V naší nabídce najdete také veřejné dobíjecí stanice vhodné zejména pro veřejné nebo firemní využívání. Na Vaši žádost rádi připravíme návrh řešení dobíjení na míru.

Pro více informací o veřejných dobíjecích stanicích nás prosím kontaktujte

ZDE ZAČNĚTE

Doručíme vám vaši novou dobíjecí stanici a instalujeme ji u vás do několika dní! Naši odborníci prověří připravenost místa na instalaci dobíjecí stanici a případně provedou nutné přípravné práce. Můžete tak začít plně využívat vaší nové dobíjecí stanice bezprostředně po připojení a aktivaci. Údržba po dobu záruky je zajišťována od smart4smart.
Můžete si objednat dobíjecí stanici bez dodatečných instalačních služeb. To znamená, že zajištění kontroly místa instalace a samotné instalace bude ve vašich rukou. Připojení kabelu, stanice, řešení případných technických omezení připojení, apod. musí splňovat zákonné požadavky a normy. Smart4smart zajistí údržbu a servis dobíjecí stanice, ale nebude odpovědná za případné problémy způsobené nesprávnou instalací.